cs en

Příběhy úspěšných

Logo

Martin Bargl

Jednatel, Webwings s.r.o.

Obor SSME důvěrně známe a pomohl nám s mnoha otázkami při zakládání společnosti. Víme, že SSME je skvělou příležitostí pro talentované lidi, kteří svými nápady obohacují naši společnost v rámci projektů pro tuzemské i zahraniční klienty.

Kentico_vysok%c3%a9

Gabriela Jakabová

HR&Office Manager, Kentico

Díky Interim Projektu se nám podařilo obsadit pozici ScrumMastera, na kterou jsme jen velmi obtížně hledali vhodné kandidáty. Věříme, že spolupráce bude stejně úspěšně probíhat i v dalších letech, protože studenti tohoto oboru mají naší společnosti co nabídnout.

Avg

Jarmila Slaninová

Technology supervisor, IT Operations

AVG spolupracuje se studenty SSME v rámci interimu už delší dobu a tato spolupráce je velmi úspěšná a vzájemně přínosná. Oceňujeme „mladého ducha“, nové nápady, názory a pohledy, které studenti obvykle mají a přinášejí do společnosti. Velmi brzy se začleňují do týmů a často u nás zůstávají i po ukončení studií. Díky těmto studentům a univerzitě za to, že se Projekt Interim uskutečnil a přispěl k rozvoji mnoha IT společností!

Honeywell%20-jpg

Lenka Jandová

Assistant IT Labor Relations, Honeywell

Interim Projekt umožňuje studentům získávat praxi již při studiích, uplatnit své teoretické zkušenosti a naopak přinést do firem jiné poznatky a znalosti. I když existuje určitý rámec fungování podniku, je vždy užitečné přinést i tyto teoretické znalosti a naopak najít nejlepší způsob, jak je uplatnit v praxi. Pro studenty je tento projekt výbornou příležitostí začít svůj profesní život již při studiích.

Optimsys-logo

Pavel Cenek

Ředitel společnosti OptimSys

Pozice pro Interim Projekt oboru SSME poskytujeme již několik let. Studenti se stávají platnými členy našeho týmu, podílejí se na řešení reálných úkolů a problémů a jejich výsledky mají praktické uplatnění. Studenti získávají zkušenosti, na oplátku však dokážou naši společnost v mnoha směrech obohatit. Spolupráci s oborem SSME tak vnímáme jako oboustranně výhodnou a vyváženou a rádi v ní budeme pokračovat.

Inqoollogo

Matúš Zamborský

CTO, InQool a.s.

Študenti SSME nás prekvapili prehľadom v oblasti analýzy a návrhu systémov a hlavne skúsenosťami zo soft skills. Aj preto budeme naďalej poskytovať možnosť absolvovania Interim Projektu v našej spoločnosti.

Nove_logo_redhat86

Martin Večeřa

QA Manager, Red Hat

Práce v IT dnes není jen o znalosti technologií, ale je nezbytné, aby studenti a čerství absolventi chápali i byznysovou stránku věci. Tedy nejen jak použít nějaký nástroj, ale proč to chceme udělat, čeho chceme dosáhnout a jakou cestu k tomu zvolit. Studenti SSME jsou těmito znalostmi vybaveni a díky povinným reálným stážím při studiu i připraveni k jejich okamžité aplikaci.