cs en

Příběhy úspěšných

Honeywell%20-jpg

Pepa

Honeywell Advanced Technologies Europe

V rámci Interimu jsem pracoval v Human Factors týmu mj. s modelem virtuálního pilota. Také jsem měl to štěstí, že jsem se stal spoluautorem trademarkovaného loga pomocného software v kokpitu letadla. Interim projekt byla velmi zajímavá zkušenost a nebýt SSME, tak bych nejspíš neměl příležitost se do takového ojedinělého pracovního prostředí dostat.

Nove_logo_webwings

Martin

Jednatel, Webwings s.r.o.

Během svého Interim projektu jsem pracoval jako projektový manažer řídící webové projekty pro tuzemsko i zahraničí. Zkušenosti z těchto projektů mi pak umožnily založit vlastní společnost, stát se partnerem SSME a určit odlišný směr vývoje.

Logo-shadow

Jirka

Projektový manažer, Embedit

Interim projekt mi dal možnost otestovat mé schopnosti a příležitost poznat velké množství zkušených a ochotných kolegů, od kterých jsem se toho hodně naučil. Vzhledem k úspěšné spolupráci s průmyslovým partnerem i po skončení Interimu pokračuji na pozici projektového manažera.

Logo-shadow

Honza

Technical Tester & SQA Assistant

Interim projekt pro mne znamenal velký posun po pracovní i osobní stránce. Zdokonalil jsem se v komunikaci v rámci týmu, zlepšil své dovednosti v programech používaných při projektu a poznal spoustu ochotných a vstřícných lidí.

Nove_logo_avg

Ľubo

Business Aplication Specialist., AVG

Studium SSME mi poskytlo kromě kvalitní výuky také Interim projekt, kde jsem měl možnost vyzkoušet si práci v úspěšné společnosti, získat výborné zkušenosti v budování kariéry a nabídku dále pracovat po této stáži v příjemném kolektivu.

Nove_logo_webwings

Marie

Asistentka projektového manažera, Webwings

Na Interimu jsem se naučila lépe organizovat svou dlouhodobou práci a soustředit se na to, co je v danou chvíli podstatné. Měla jsem dostatek prostoru pro seberealizaci a rozšiřování svých obzorů. Učila jsem se také spolupracovat a nebát se poradit s ostatními, když bylo třeba.

Fnz_logo_best-300x146

Marek

Team leader, FNZ

Pro Interim Project jsem využil svého aktuálního zaměstnání a na pozici vedoucího týmu jsem tak měl možnost propojit školu a teorii s praxí a pokračovat ve svém kariérním růstu.

Narubi

Jarda & Jirka

zakladatelé Narubi

V rámci našeho Interim Projektu jsme založili vlastní s.r.o. Získali jsme zkušenosti nejen z oblasti vedení firmy a jednání s lidmi různých profesí, ale také jsme udělali velký krok vpřed v našich IT specializacích.

Deutschland%20germany%20flag

Honza

Projektový manažer

Interim Projekt v Německu byl pro mě výbornou příležitostí vyzkoušet si pracovat na pro mě naprosto neznámém trhu. Získal jsem díky tomu nadhled nad některými věcmi i finančně velice lákavou nabídku na práci.

Siluette

Braňo

designér služeb

Oceňuji, že fakulta poskytuje kurzy zahraničních lektorů, které nám ukazují odlišné perspektivy přístupu k designu služeb. Fakulta je ideální platformou pro studenty s fantazií a podnikatelským duchem.

Attn

Petr

ATTN Consulting

Díky SSME jsem měl možnost absolvovat zajímavou praxi, která mi poskytla možnost nahlédnout do způsobu řízení firmy a na vlastní kůži zažít projevy takového řízení. Tyto poznatky využiji pro svou DP i v dalším studiu.